LEGO JURASSIC WORLD 76969 Fosílie dinosaurov: lebka Triceratopsa
Kód: KLOLEGLEG1693Podrobný popis
LEGO JURASSIC WORLD 76969 Fosílie dinosaurov: lebka Triceratopsa| Návod | Áno |
| Počet minifigúriek na hranie | 1 kusov |
| Počet prvkov | 468 |
| Odporúčaný vek | 9 rokov+ |
| Séria | Jurassic World |
| Výška | 220 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Výška balenia | 280 mm |
| Hĺbka balenia | 59 mm |
| Šírka balenia | 260 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702017814193 |
| Návod: | Áno |
| Počet minifigúriek na hranie: | 1 kusov |
| Počet prvkov: | 468 |
| Odporúčaný vek: | 9 rokov+ |
| Séria: | Jurassic World |
| Výška: | 220 mm |
| Šírka: | 170 mm |
| Hĺbka: | 170 mm |
| Výška balenia: | 280 mm |
| Hĺbka balenia: | 59 mm |
| Šírka balenia: | 260 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
