LEGO POKÉMON 72151 Eevee
Kód: KLOLEGLEG2236Podrobný popis
LEGO POKÉMON 72151 Eevee| Odporúčaný vek | 18 rokov+ |
| Návod | Áno |
| Séria | Pokémon |
| Počet prvkov | 587 |
| Výška | 190 mm |
| Výška balenia | 262 mm |
| Šírka balenia | 282 mm |
| Hĺbka balenia | 76 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 715 g |
| Upozornenia | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018069264 |
| Odporúčaný vek: | 18 rokov+ |
| Návod: | Áno |
| Séria: | Pokémon |
| Počet prvkov: | 587 |
| Výška: | 190 mm |
| Výška balenia: | 262 mm |
| Šírka balenia: | 282 mm |
| Hĺbka balenia: | 76 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 715 g |
| Upozornenia: | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
