LEGO POKÉMON 72152 Pikachu a Pokéball
Kód: KLOLEGLEG2237Podrobný popis
LEGO POKÉMON 72152 Pikachu a Pokéball| Návod | Áno |
| Odporúčaný vek | 18 rokov+ |
| Séria | Pokémon |
| Počet prvkov | 2050 |
| Hĺbka | 390 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 350 mm |
| Šírka balenia | 378 mm |
| Výška balenia | 480 mm |
| Hĺbka balenia | 110 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 2,56 kg |
| Upozornenia | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018069271 |
| Návod: | Áno |
| Odporúčaný vek: | 18 rokov+ |
| Séria: | Pokémon |
| Počet prvkov: | 2050 |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Šírka: | 260 mm |
| Výška: | 350 mm |
| Šírka balenia: | 378 mm |
| Výška balenia: | 480 mm |
| Hĺbka balenia: | 110 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 2,56 kg |
| Upozornenia: | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
