LEGO SPEED CHAMPIONS 77258 F1 ACADEMY LEGO pretekárske auto
Kód: KLOLEGLEG2238Podrobný popis
LEGO SPEED CHAMPIONS 77258 F1 ACADEMY LEGO pretekárske auto| Návod | Áno |
| Odporúčaný vek | 10 rokov+ |
| Počet prvkov | 201 |
| Počet minifigúriek na hranie | 1 kusov |
| Séria | Speed Champions |
| Hĺbka | 180 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 40 mm |
| Výška balenia | 141 mm |
| Šírka balenia | 262 mm |
| Hĺbka balenia | 48 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 291 g |
| Upozornenia | Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018068267 |
| Návod: | Áno |
| Odporúčaný vek: | 10 rokov+ |
| Počet prvkov: | 201 |
| Počet minifigúriek na hranie: | 1 kusov |
| Séria: | Speed Champions |
| Hĺbka: | 180 mm |
| Šírka: | 70 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Výška balenia: | 141 mm |
| Šírka balenia: | 262 mm |
| Hĺbka balenia: | 48 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 291 g |
| Upozornenia: | Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
