LEGO STAR WARS 75439 Busta Dartha Vadera
Kód: KLOLEGLEG2212Podrobný popis
LEGO STAR WARS 75439 Busta Dartha Vadera| Počet minifigúriek na hranie | 1 kusov |
| Návod | Áno |
| Odporúčaný vek | 18 rokov+ |
| Počet prvkov | 349 |
| Séria | Star Wars™ |
| Hĺbka | 90 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka balenia | 62 mm |
| Šírka balenia | 222 mm |
| Výška balenia | 262 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 478 g |
| Upozornenia | Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018062982 |
| Počet minifigúriek na hranie: | 1 kusov |
| Návod: | Áno |
| Odporúčaný vek: | 18 rokov+ |
| Počet prvkov: | 349 |
| Séria: | Star Wars™ |
| Hĺbka: | 90 mm |
| Šírka: | 140 mm |
| Výška: | 180 mm |
| Hĺbka balenia: | 62 mm |
| Šírka balenia: | 222 mm |
| Výška balenia: | 262 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 478 g |
| Upozornenia: | Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
