LEGO STAR WARS 75445 Anzellanská vesmírna loď
Kód: KLOLEGLEG2214Podrobný popis
LEGO STAR WARS 75445 Anzellanská vesmírna loď| Počet prvkov | 701 |
| Odporúčaný vek | 9 rokov+ |
| Počet minifigúriek na hranie | 3 kusov |
| Návod | Áno |
| Séria | Star Wars™ |
| Výška | 70 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Hĺbka | 250 mm |
| Hĺbka balenia | 76 mm |
| Šírka balenia | 282 mm |
| Výška balenia | 262 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 887 g |
| Upozornenia | Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018063033 |
| Počet prvkov: | 701 |
| Odporúčaný vek: | 9 rokov+ |
| Počet minifigúriek na hranie: | 3 kusov |
| Návod: | Áno |
| Séria: | Star Wars™ |
| Výška: | 70 mm |
| Šírka: | 140 mm |
| Hĺbka: | 250 mm |
| Hĺbka balenia: | 76 mm |
| Šírka balenia: | 282 mm |
| Výška balenia: | 262 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 887 g |
| Upozornenia: | Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
