LEGO STAR WARS 75446 Grogu (Mandalorianský učeň)
Kód: KLOLEGLEG2215Podrobný popis
LEGO STAR WARS 75446 Grogu (Mandalorianský učeň)| Séria | Star Wars™ |
| Odporúčaný vek | 10 rokov+ |
| Počet prvkov | 1200 |
| Počet minifigúriek na hranie | 1 kusov |
| Návod | Áno |
| Výška | 200 mm |
| Šírka balenia | 262 mm |
| Výška balenia | 382 mm |
| Hĺbka balenia | 94 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,43 kg |
| Upozornenia | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018063040 |
| Séria: | Star Wars™ |
| Odporúčaný vek: | 10 rokov+ |
| Počet prvkov: | 1200 |
| Počet minifigúriek na hranie: | 1 kusov |
| Návod: | Áno |
| Výška: | 200 mm |
| Šírka balenia: | 262 mm |
| Výška balenia: | 382 mm |
| Hĺbka balenia: | 94 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,43 kg |
| Upozornenia: | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
