LEGO STAR WARS 75447 Pílkový list
Kód: KLOLEGLEG2216Podrobný popis
LEGO STAR WARS 75447 Pílkový list| Počet minifigúriek na hranie | 5 ks. |
| Počet prvkov | 930 |
| Návod | Áno |
| Séria | Star Wars™ |
| Odporúčaný vek | 10 rokov+ |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Výška balenia | 378 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,6 kg |
| Šírka balenia | 480 mm |
| Hĺbka balenia | 71 mm |
| Upozornenia | Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018063057 |
| Počet minifigúriek na hranie: | 5 ks. |
| Počet prvkov: | 930 |
| Návod: | Áno |
| Séria: | Star Wars™ |
| Odporúčaný vek: | 10 rokov+ |
| Výška: | 130 mm |
| Hĺbka: | 320 mm |
| Šírka: | 240 mm |
| Výška balenia: | 378 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,6 kg |
| Šírka balenia: | 480 mm |
| Hĺbka balenia: | 71 mm |
| Upozornenia: | Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
