LEGO TECHNIC 42228 Formulový automobil McLaren MCL39
Kód: KLOLEGLEG2222Podrobný popis
LEGO TECHNIC 42228 Formulový automobil McLaren MCL39| Počet prvkov | 1675 |
| Séria | Technic |
| Návod | Áno |
| Odporúčaný vek | 18 rokov+ |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 610 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Šírka balenia | 560 mm |
| Hĺbka balenia | 100 mm |
| Výška balenia | 380 mm |
| Upozornenia | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018067697 |
| Počet prvkov: | 1675 |
| Séria: | Technic |
| Návod: | Áno |
| Odporúčaný vek: | 18 rokov+ |
| Výška: | 130 mm |
| Hĺbka: | 610 mm |
| Šírka: | 250 mm |
| Šírka balenia: | 560 mm |
| Hĺbka balenia: | 100 mm |
| Výška balenia: | 380 mm |
| Upozornenia: | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
