G3 Ferrari Friggisano EVO 13L Samostarný Samostatný 1700 W fritéza Čierna, Nerezová oceľ
Kód: AGDG3FPZZ0006Podrobný popis
G3 Ferrari Friggisano EVO 13L Samostarný Samostatný 1700 W fritéza Čierna, Nerezová oceľ| Teplota (min) | 30 °C |
| Funkcia pečenia | Áno |
| Počet programov | 16 |
| Grilovanie | Áno |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Funkcia vysmážania | Áno |
| Dĺžka časovača | 90 min |
| Digitálny časovač | Áno |
| Kapacita | 13 L |
| Teplota (max) | 200 °C |
| Typ produktu | fritéza |
| Funkcia praženia | Áno |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 375 mm |
| Hmotnosť | 8,4 kg |
| Príkon | 1700 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Chladený úchyt | Áno |
| Farba | Čierna, Nerezová oceľ |
| Nelepiaci povrch | Áno |
| Typ konštrukcie | Samostarný |
| Farba ovládacieho panela | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča | Samostatný |
| Sklenený priezor | Áno |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Neobsahuje | Kyselina perfluóroktánová (PFOA), Bisfenol A (BPA) |
| Vstavaný displej | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Machines for baking pizza |
|---|---|
| EAN: | 8055176402068 |
| Teplota (min): | 30 °C |
| Funkcia pečenia: | Áno |
| Počet programov: | 16 |
| Grilovanie: | Áno |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Funkcia vysmážania: | Áno |
| Dĺžka časovača: | 90 min |
| Digitálny časovač: | Áno |
| Kapacita: | 13 L |
| Teplota (max): | 200 °C |
| Typ produktu: | fritéza |
| Funkcia praženia: | Áno |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 350 mm |
| Výška: | 375 mm |
| Hmotnosť: | 8,4 kg |
| Príkon: | 1700 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Chladený úchyt: | Áno |
| Farba: | Čierna, Nerezová oceľ |
| Nelepiaci povrch: | Áno |
| Typ konštrukcie: | Samostarný |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča: | Samostatný |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Neobsahuje: | Kyselina perfluóroktánová (PFOA), Bisfenol A (BPA) |
| Vstavaný displej: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
