Camry Premium CR 4519 jogurtovač 1,4 L 20 W
Kód: AGDADLADJ0002Podrobný popis
Camry Premium CR 4519 jogurtovač 1,4 L 20 W| Podsvietený vypínač | Áno |
| Farba | Biela, Strieborná |
| Počet podšálok | 7 |
| Kontrolka | Áno |
| Dĺžka kábla | 1,25 m |
| Celková kapacita | 1,4 L |
| Teplota varenia (jogurt) | 42 °C |
| Výška | 115 mm |
| Hĺbka | 240 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Príkon | 20 W |
| Typ konektora | Typ C |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Upozornenia | Store the unit away from heat sources., Do not immerse the unit in water., Do not use the device with a damaged power cord. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Machines for yoghurt |
|---|---|
| EAN: | 5905575905451 |
| Podsvietený vypínač: | Áno |
| Farba: | Biela, Strieborná |
| Počet podšálok: | 7 |
| Kontrolka: | Áno |
| Dĺžka kábla: | 1,25 m |
| Celková kapacita: | 1,4 L |
| Teplota varenia (jogurt): | 42 °C |
| Výška: | 115 mm |
| Hĺbka: | 240 mm |
| Šírka: | 240 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Príkon: | 20 W |
| Typ konektora: | Typ C |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Upozornenia: | Store the unit away from heat sources., Do not immerse the unit in water., Do not use the device with a damaged power cord. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
