Brunox Turbo olje v pršilu – 100 ml
Kód: STZBUXKON0001Podrobný popis
Brunox Turbo olje v pršilu – 100 ml| Typ produktu | Olje za čiščenje in vzdrževanje |
| Hlasitosť | 100 ml |
| Hmotnosť | 110 g |
| Výstražné piktogramy | GHS05: žieravé, GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia | Avoid contact with skin and eyes., Do not inhale vapours., Do not dispose of in the regular refuse bin - special disposal required. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maintenance |
|---|---|
| EAN: | 5908262120472 |
| Typ produktu: | Olje za čiščenje in vzdrževanje |
| Hlasitosť: | 100 ml |
| Hmotnosť: | 110 g |
| Výstražné piktogramy: | GHS05: žieravé, GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia: | Avoid contact with skin and eyes., Do not inhale vapours., Do not dispose of in the regular refuse bin - special disposal required. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
