Masážer očí Medisana EM 150
Kód: FIRMENMAS0081Podrobný popis
Masážer očí Medisana EM 150| Masážny prístroj | Áno |
| Užívateľská príručka | Áno |
| Kábel USB typu C | Áno |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Hmotnosť | 300 g |
| Typ zdroja | Bezdrôtový |
| Kapacita batérie | 1100 mAh |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Funkcie | Stlačenie vzduchu, Teplý obklad |
| Nastaviteľný popruh | Áno |
| Typ produktu | Masážny prístroj na oči |
| Materiál | Polyuretán (PU) |
| Typy masáže | Vibračné |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Veľkosť balenia (š x h x v) | 18,5 x 12 x 10 cm |
| Hmotnosť obalu balenia | 500 g |
| Typ balenia | Box |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Bezpečné pre použitie | Áno |
| Ľahko sa nanáša | Áno |
| Skladacia konštrukcia | Áno |
| Upozornenia | Do not use on damaged skin or wounds., Use in accordance with the instructions in the user manual., Keep out of the reach of children. |
| Farba | Čierna, Šedá |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| EAN: | 4015588885693 |
| Masážny prístroj: | Áno |
| Užívateľská príručka: | Áno |
| Kábel USB typu C: | Áno |
| Výška: | 100 mm |
| Hĺbka: | 40 mm |
| Šírka: | 210 mm |
| Hmotnosť: | 300 g |
| Typ zdroja: | Bezdrôtový |
| Kapacita batérie: | 1100 mAh |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Funkcie: | Stlačenie vzduchu, Teplý obklad |
| Nastaviteľný popruh: | Áno |
| Typ produktu: | Masážny prístroj na oči |
| Materiál: | Polyuretán (PU) |
| Typy masáže: | Vibračné |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Veľkosť balenia (š x h x v): | 18,5 x 12 x 10 cm |
| Hmotnosť obalu balenia: | 500 g |
| Typ balenia: | Box |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Bezpečné pre použitie: | Áno |
| Ľahko sa nanáša: | Áno |
| Skladacia konštrukcia: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use on damaged skin or wounds., Use in accordance with the instructions in the user manual., Keep out of the reach of children. |
| Farba: | Čierna, Šedá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
