Matrac Exped Dura 3R LW
Kód: MACEXDDMU0089Podrobný popis
Matrac Exped Dura 3R LW| Obsah balenia | Podložka na spanie, úložný vak, pumpa, opravná súprava s lepidlom a náplasťami |
| (cdm) Sezónnosť | Jeseň, Jar, Letné |
| Materiál | Recycled 75D polyester, 170D Ripstop face fabric polyester, 60 g/m³ Texpedloft microfiber |
| Veľkosť (S/M/L) | LW |
| Počet osôb | 1 osôb |
| Pumpa | Áno |
| Teplota (min) | -5°C |
| R-Value | 2,9 |
| Farba | Tmavo zelená |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Certifikáty | Bluesign |
| Šírka | 650 mm |
| Rozmery po zložení | 27 x 14.5 cm |
| Dĺžka | 1970 mm |
| Hmotnosť | 910 g |
| Upozornenia | Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Do not use sharp tools near the mattress., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Store in a dry place to prevent mould and material damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 7640423641492 |
| Obsah balenia: | Podložka na spanie, úložný vak, pumpa, opravná súprava s lepidlom a náplasťami |
| (cdm) Sezónnosť: | Jeseň, Jar, Letné |
| Materiál: | Recycled 75D polyester, 170D Ripstop face fabric polyester, 60 g/m³ Texpedloft microfiber |
| Veľkosť (S/M/L): | LW |
| Počet osôb: | 1 osôb |
| Pumpa: | Áno |
| Teplota (min): | -5°C |
| R-Value: | 2,9 |
| Farba: | Tmavo zelená |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Certifikáty: | Bluesign |
| Šírka: | 650 mm |
| Rozmery po zložení: | 27 x 14.5 cm |
| Dĺžka: | 1970 mm |
| Hmotnosť: | 910 g |
| Upozornenia: | Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Do not use sharp tools near the mattress., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Store in a dry place to prevent mould and material damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
