Matrac Exped Ultra 3R LW
Kód: MACEXDDMU0081Podrobný popis
Matrac Exped Ultra 3R LW| Obsah balenia | Spacia podložka, úložný vak, pumpa, opravná sada |
| Pumpa | Áno |
| R-Value | 3,2 |
| Použité technológie | SynMat Technology™, Cradle Comfort™ |
| Certifikáty | Bluesign |
| Farba | Zelená |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Počet osôb | 1 osôb |
| Veľkosť (S/M/L) | LW |
| Materiál | TPU laminát, Recyklovaný ripstop polyester 20D |
| (cdm) Sezónnosť | Jeseň, Jar, Letné |
| Šírka | 650 mm |
| Dĺžka | 197 mm |
| Rozmery po zložení | 27 x 12 cm |
| Hmotnosť | 580 g |
| Upozornenia | Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Do not use sharp tools near the mattress., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Store in a dry place to prevent mould and material damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 7640423641300 |
| Obsah balenia: | Spacia podložka, úložný vak, pumpa, opravná sada |
| Pumpa: | Áno |
| R-Value: | 3,2 |
| Použité technológie: | SynMat Technology™, Cradle Comfort™ |
| Certifikáty: | Bluesign |
| Farba: | Zelená |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Počet osôb: | 1 osôb |
| Veľkosť (S/M/L): | LW |
| Materiál: | TPU laminát, Recyklovaný ripstop polyester 20D |
| (cdm) Sezónnosť: | Jeseň, Jar, Letné |
| Šírka: | 650 mm |
| Dĺžka: | 197 mm |
| Rozmery po zložení: | 27 x 12 cm |
| Hmotnosť: | 580 g |
| Upozornenia: | Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Do not use sharp tools near the mattress., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Store in a dry place to prevent mould and material damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
