Matrac Exped Ultra 3R M
Kód: MACEXDDMU0079Podrobný popis
Matrac Exped Ultra 3R M| Obsah balenia | Spacia podložka, úložný vak, pumpa, opravná sada |
| Pumpa | Áno |
| Certifikáty | Bluesign |
| Použité technológie | Cradle Comfort™, SynMat Technology™ |
| R-Value | 3,2 |
| Počet osôb | 1 osôb |
| Veľkosť (S/M/L) | M |
| Farba | Zelená |
| Materiál | Recyklovaný ripstop polyester 20D, TPU laminát |
| Tvar | Obdĺžnik |
| (cdm) Sezónnosť | Letné, Jeseň, Jar |
| Hmotnosť | 465 g |
| Rozmery po zložení | 23 x 11 cm |
| Šírka | 520 mm |
| Dĺžka | 1830 mm |
| Upozornenia | Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Do not use sharp tools near the mattress. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 7640423641287 |
| Obsah balenia: | Spacia podložka, úložný vak, pumpa, opravná sada |
| Pumpa: | Áno |
| Certifikáty: | Bluesign |
| Použité technológie: | Cradle Comfort™, SynMat Technology™ |
| R-Value: | 3,2 |
| Počet osôb: | 1 osôb |
| Veľkosť (S/M/L): | M |
| Farba: | Zelená |
| Materiál: | Recyklovaný ripstop polyester 20D, TPU laminát |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| (cdm) Sezónnosť: | Letné, Jeseň, Jar |
| Hmotnosť: | 465 g |
| Rozmery po zložení: | 23 x 11 cm |
| Šírka: | 520 mm |
| Dĺžka: | 1830 mm |
| Upozornenia: | Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Do not use sharp tools near the mattress. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
