Matrac Exped Ultra 3R MW
Kód: MACEXDDMU0080Podrobný popis
Matrac Exped Ultra 3R MW| Obsah balenia | Spacia podložka, úložný vak, pumpa, opravná sada |
| Certifikáty | Bluesign |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Použité technológie | Cradle Comfort™, SynMat Technology™ |
| R-Value | 3,2 |
| Pumpa | Áno |
| Veľkosť (S/M/L) | MW |
| Farba | Zelená |
| Materiál | Recyklovaný ripstop polyester 20D, TPU laminát |
| Počet osôb | 1 osôb |
| (cdm) Sezónnosť | Letné, Jeseň, Jar |
| Hmotnosť | 520 g |
| Šírka | 650 mm |
| Rozmery po zložení | 27 x 11,5 cm |
| Dĺžka | 1830 mm |
| Upozornenia | Do not use sharp tools near the mattress., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 7640423640778 |
| Obsah balenia: | Spacia podložka, úložný vak, pumpa, opravná sada |
| Certifikáty: | Bluesign |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Použité technológie: | Cradle Comfort™, SynMat Technology™ |
| R-Value: | 3,2 |
| Pumpa: | Áno |
| Veľkosť (S/M/L): | MW |
| Farba: | Zelená |
| Materiál: | Recyklovaný ripstop polyester 20D, TPU laminát |
| Počet osôb: | 1 osôb |
| (cdm) Sezónnosť: | Letné, Jeseň, Jar |
| Hmotnosť: | 520 g |
| Šírka: | 650 mm |
| Rozmery po zložení: | 27 x 11,5 cm |
| Dĺžka: | 1830 mm |
| Upozornenia: | Do not use sharp tools near the mattress., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
