Matrac Exped Versa 6R M
Kód: MACEXDDMU0091Podrobný popis
Matrac Exped Versa 6R M| Obsah balenia | Spacia podložka, úložný vak, opravná sada |
| Certifikáty | Bluesign |
| Veľkosť (S/M/L) | M |
| Počet osôb | 1 osôb |
| Použité technológie | Cradle Comfort™, SynMat Technology™ |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Teplota (min) | -30°C |
| Materiál | 75D recyklovaný polyester, TPU filmový laminát |
| (cdm) Sezónnosť | Letné, Zimné, Jar, Jeseň |
| Integrované ručné čerpadlo | Áno |
| R-Value | 6,2 |
| Šírka | 520 mm |
| Rozmery po zložení | 23 x 17 cm |
| Hrúbka | 9 cm |
| Dĺžka | 183 cm |
| Hmotnosť | 855 g |
| Upozornenia | Do not use sharp tools near the mattress., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 7640423641607 |
| Obsah balenia: | Spacia podložka, úložný vak, opravná sada |
| Certifikáty: | Bluesign |
| Veľkosť (S/M/L): | M |
| Počet osôb: | 1 osôb |
| Použité technológie: | Cradle Comfort™, SynMat Technology™ |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Teplota (min): | -30°C |
| Materiál: | 75D recyklovaný polyester, TPU filmový laminát |
| (cdm) Sezónnosť: | Letné, Zimné, Jar, Jeseň |
| Integrované ručné čerpadlo: | Áno |
| R-Value: | 6,2 |
| Šírka: | 520 mm |
| Rozmery po zložení: | 23 x 17 cm |
| Hrúbka: | 9 cm |
| Dĺžka: | 183 cm |
| Hmotnosť: | 855 g |
| Upozornenia: | Do not use sharp tools near the mattress., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
