Lewitt LCT 240 Pro Vocal Set - kondenzátorový mikrofón
Kód: MISLEWMIK0002Podrobný popis
Lewitt LCT 240 Pro Vocal Set - kondenzátorový mikrofón| Dynamický rozsah | 123 dB |
| Maximálna hodnota SPL | 142 dB |
| Typ smerového mikrofónu | Kardioidné |
| Odpor | 100 ohm |
| Citlivosť mikrofónu | 16.7 mV/Pa |
| Frekvencia mikrofónu | 20 - 20000 Hz |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Konektor XLR-3 | 1 |
| Obsah balenia | Pop filter x 1, Vetracia špongia x 1, Prepravné puzdro x 1, Protinárazová rukoväť (kôš) x 1, Mikrofón x 1 |
| Odporúčané použitie | Hudba/štúdio |
| Typ produktu | Mikrofón |
| Farba | Čierna |
| Šírka | 52 mm |
| Hĺbka | 36 mm |
| Výška | 138 mm |
| Hmotnosť | 310 g |
| Základný materiál | Zinok |
| Upozornenia | Use in accordance with the manufacturer's instructions., Do not open the unit housing., Avoid contact with water. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 9120044042987 |
| Dynamický rozsah: | 123 dB |
| Maximálna hodnota SPL: | 142 dB |
| Typ smerového mikrofónu: | Kardioidné |
| Odpor: | 100 ohm |
| Citlivosť mikrofónu: | 16.7 mV/Pa |
| Frekvencia mikrofónu: | 20 - 20000 Hz |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Konektor XLR-3: | 1 |
| Obsah balenia: | Pop filter x 1, Vetracia špongia x 1, Prepravné puzdro x 1, Protinárazová rukoväť (kôš) x 1, Mikrofón x 1 |
| Odporúčané použitie: | Hudba/štúdio |
| Typ produktu: | Mikrofón |
| Farba: | Čierna |
| Šírka: | 52 mm |
| Hĺbka: | 36 mm |
| Výška: | 138 mm |
| Hmotnosť: | 310 g |
| Základný materiál: | Zinok |
| Upozornenia: | Use in accordance with the manufacturer's instructions., Do not open the unit housing., Avoid contact with water. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
