Lewitt LCT 440 Pure - kondenzátorový mikrofón
Kód: MISLEWMIK0001Podrobný popis
Lewitt LCT 440 Pure - kondenzátorový mikrofón| Frekvencia mikrofónu | 20 - 20000 Hz |
| Citlivosť mikrofónu | 27.4 mV/Pa |
| Dynamický rozsah | 133 dB |
| Maximálna hodnota SPL | 140 dB |
| Typ smerového mikrofónu | Kardioidné |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Konektor XLR-3 | 1 |
| Obsah balenia | Pop filter x 1, Protinárazová rukoväť (kôš) x 1, Vetracia špongia x 1, Prepravné puzdro x 1, Mikrofón x 1 |
| Odporúčané použitie | Hudba/štúdio |
| Typ produktu | Mikrofón |
| Farba | Čierna |
| Výška | 138 mm |
| Hĺbka | 36 mm |
| Šírka | 52 mm |
| Hmotnosť | 310 g |
| Základný materiál | Zinok |
| Upozornenia | Do not open the unit housing., Use in accordance with the manufacturer's instructions., Avoid contact with water. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 9120044042772 |
| Frekvencia mikrofónu: | 20 - 20000 Hz |
| Citlivosť mikrofónu: | 27.4 mV/Pa |
| Dynamický rozsah: | 133 dB |
| Maximálna hodnota SPL: | 140 dB |
| Typ smerového mikrofónu: | Kardioidné |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Konektor XLR-3: | 1 |
| Obsah balenia: | Pop filter x 1, Protinárazová rukoväť (kôš) x 1, Vetracia špongia x 1, Prepravné puzdro x 1, Mikrofón x 1 |
| Odporúčané použitie: | Hudba/štúdio |
| Typ produktu: | Mikrofón |
| Farba: | Čierna |
| Výška: | 138 mm |
| Hĺbka: | 36 mm |
| Šírka: | 52 mm |
| Hmotnosť: | 310 g |
| Základný materiál: | Zinok |
| Upozornenia: | Do not open the unit housing., Use in accordance with the manufacturer's instructions., Avoid contact with water. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
