Adler AD 4494 napeňovač a ohrievač mlieka Automatický Kovová, Biela
Kód: AGDADLSDM0006Podrobný popis
Adler AD 4494 napeňovač a ohrievač mlieka Automatický Kovová, Biela| Jednoduché čistenie | Áno |
| Indikátor hladiny mlieka | Áno |
| Kapacita ohrievača mlieka | 300 ml |
| Počet funkcií | 4 |
| Kapacita | 0,3 L |
| Dĺžka kábla | 0,76 m |
| Je možné umývať v umývačke | Nie |
| Model | Automatický |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Nelepiaci povrch | Áno |
| Bezšnúrový | Áno |
| Základňa otočiteľná o 360° | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Kapacita penenia | 130 ml |
| Funkcie | Horúci a studený |
| Farba | Kovová, Biela |
| Vyberateľná miska | Áno |
| Odnímateľné veko | Áno |
| Výška | 205 mm |
| Hmotnosť | 720 g |
| Šírka | 156 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Napájací zdroj | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Príkon | 500 W |
| Typ zástrčkového konektora | TYPE E/F |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Hmotnosť vrátane balenia | 905 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Milk frothers |
|---|---|
| EAN: | 5903887809726 |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Indikátor hladiny mlieka: | Áno |
| Kapacita ohrievača mlieka: | 300 ml |
| Počet funkcií: | 4 |
| Kapacita: | 0,3 L |
| Dĺžka kábla: | 0,76 m |
| Je možné umývať v umývačke: | Nie |
| Model: | Automatický |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Nelepiaci povrch: | Áno |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Základňa otočiteľná o 360°: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Kapacita penenia: | 130 ml |
| Funkcie: | Horúci a studený |
| Farba: | Kovová, Biela |
| Vyberateľná miska: | Áno |
| Odnímateľné veko: | Áno |
| Výška: | 205 mm |
| Hmotnosť: | 720 g |
| Šírka: | 156 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Napájací zdroj: | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Príkon: | 500 W |
| Typ zástrčkového konektora: | TYPE E/F |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 905 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
