Adler AD 4497 napeňovač a ohrievač mlieka Automatický Čierna
Kód: AGDADLSDM0005Podrobný popis
Adler AD 4497 napeňovač a ohrievač mlieka Automatický Čierna| Výška balenia | 173 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 970 g |
| Šírka balenia | 146 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Hĺbka balenia | 146 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hmotnosť | 900 g |
| Spotreba energie (max) | 1000 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Príkon | 600 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Napájací zdroj | AC |
| Funkcia uchovania teploty | Áno |
| Vyberateľná miska | Áno |
| Model | Automatický |
| Počet funkcií | 2 |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Nelepiaci povrch | Áno |
| Dĺžka kábla | 0,72 m |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Farba | Čierna, Strieborná |
| Funkcie | Horúci a studený |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Bezšnúrový | Nie |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Materiál nožov | Nerezová oceľ |
| Kapacita ohrievača mlieka | 300 ml |
| Izolovaná rukoväť | Áno |
| Kapacita penenia | 120 ml |
| Materiál nádoby | Nerezová oceľ |
| Základňa otočiteľná o 360° | Áno |
| Materiál metličky | Nerezová oceľ |
| Spotreba elektrickej energie | 6 W |
| Odnímateľné veko | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Milk frothers |
|---|---|
| EAN: | 5903887803625 |
| Výška balenia: | 173 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 970 g |
| Šírka balenia: | 146 mm |
| Šírka: | 110 mm |
| Hĺbka balenia: | 146 mm |
| Výška: | 170 mm |
| Hmotnosť: | 900 g |
| Spotreba energie (max): | 1000 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Príkon: | 600 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Napájací zdroj: | AC |
| Funkcia uchovania teploty: | Áno |
| Vyberateľná miska: | Áno |
| Model: | Automatický |
| Počet funkcií: | 2 |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Nelepiaci povrch: | Áno |
| Dĺžka kábla: | 0,72 m |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Farba: | Čierna, Strieborná |
| Funkcie: | Horúci a studený |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Bezšnúrový: | Nie |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Materiál nožov: | Nerezová oceľ |
| Kapacita ohrievača mlieka: | 300 ml |
| Izolovaná rukoväť: | Áno |
| Kapacita penenia: | 120 ml |
| Materiál nádoby: | Nerezová oceľ |
| Základňa otočiteľná o 360°: | Áno |
| Materiál metličky: | Nerezová oceľ |
| Spotreba elektrickej energie: | 6 W |
| Odnímateľné veko: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
