Esperanza EKF001K Manuálny napeňovač mlieka, Latte, čierny
Kód: AGDESPSDM0002Podrobný popis
Esperanza EKF001K Manuálny napeňovač mlieka, Latte, čierny| Množstvo | 1 |
| Vrátane batérií | Nie |
| Správne použitie | Napenenie mlieka |
| Automatické vypnutie | Nie |
| One-touch ovládanie | Áno |
| Priemer produktu | 50 mm |
| Dĺžka | 215 mm |
| Kontrolka | Nie |
| Materiál metličky | Nerezová oceľ |
| Nádoba na mlieko | Nie |
| Základný materiál | Plastový |
| Správne použitie diaľkového ovládania | Nie |
| Farba | Čierna |
| Systém ovládania | Gombík |
| Upozornenia | Do not immerse the unit in water or other liquids., Keep away from children to avoid risk of electric shock., Ensure the unit is switched off before cleaning. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Milk frothers |
|---|---|
| EAN: | 5901299915899 |
| Množstvo: | 1 |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Správne použitie: | Napenenie mlieka |
| Automatické vypnutie: | Nie |
| One-touch ovládanie: | Áno |
| Priemer produktu: | 50 mm |
| Dĺžka: | 215 mm |
| Kontrolka: | Nie |
| Materiál metličky: | Nerezová oceľ |
| Nádoba na mlieko: | Nie |
| Základný materiál: | Plastový |
| Správne použitie diaľkového ovládania: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Systém ovládania: | Gombík |
| Upozornenia: | Do not immerse the unit in water or other liquids., Keep away from children to avoid risk of electric shock., Ensure the unit is switched off before cleaning. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
