Elektrická rúra ADLER AD 6031 Čierna
Kód: AGDADLMPI0029Podrobný popis
Elektrická rúra ADLER AD 6031 Čierna| Miska na omrvinky | Áno |
| Gril | Áno, Nie |
| Vrátane grilovacieho roštu | Áno |
| Plech na pečenie | Áno |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 320 mm |
| Dĺžka šnúry | 0,9 m |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 / 60 Hz |
| Systém ovládania | Otočné |
| Vstavaný displej | Nie |
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Osvetlenie vo vnútri rúry | Áno |
| Signál pripravenosti | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Typ časovača | Mechanický |
| Dĺžka časovača | 60 min |
| Počet režimov | 12 |
| Maximálna teplota pečenia | 230°C |
| Upozornenia | The appliance heats up during operation. Take care to avoid burns., Do not leave the appliance switched on unattended., Do not use the device near flammable materials. |
| Vnútorná kapacita | 30 L |
| Horný a spodný ohrev + teplý vzduch (jednosmerný) | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini ovens |
|---|---|
| EAN: | 5905575908377 |
| Miska na omrvinky: | Áno |
| Gril: | Áno, Nie |
| Vrátane grilovacieho roštu: | Áno |
| Plech na pečenie: | Áno |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 500 mm |
| Výška: | 320 mm |
| Dĺžka šnúry: | 0,9 m |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 / 60 Hz |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Osvetlenie vo vnútri rúry: | Áno |
| Signál pripravenosti: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Typ časovača: | Mechanický |
| Dĺžka časovača: | 60 min |
| Počet režimov: | 12 |
| Maximálna teplota pečenia: | 230°C |
| Upozornenia: | The appliance heats up during operation. Take care to avoid burns., Do not leave the appliance switched on unattended., Do not use the device near flammable materials. |
| Vnútorná kapacita: | 30 L |
| Horný a spodný ohrev + teplý vzduch (jednosmerný): | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
