Bosch Serie 4 MMB6141B mixér 1,5 L Stolný mixér 1200 W Čierna
Kód: AGDBOSMIB0128Podrobný popis
Bosch Serie 4 MMB6141B mixér 1,5 L Stolný mixér 1200 W Čierna| Drtenie ľadu | Áno |
| Minisekáčik | Nie |
| Počet rýchlostí | 2 |
| Pulzný spínač | Áno |
| Systém ovládania | Otočné |
| Obsah nádoby | 1,5 L |
| Nože z nerezu | Áno |
| Šľahač | Nie |
| Odmerka | Nie |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Bezpečnostný spínač | Áno |
| Odnímateľná jednotka s nožmi | Nie |
| Farba | Čierna |
| Ochrana proti striekajúcej vode | Áno |
| Zavesiteľné | Nie |
| Model | Stolný mixér |
| Vyberateľná miska | Áno |
| Dĺžka šnúry | 1 m |
| Odnímateľné držadlo | Nie |
| Hĺbka | 195 mm |
| Hmotnosť | 2,8 kg |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 410 mm |
| Napájací zdroj | AC |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Príkon | 1200 W |
| Základný materiál | Plast |
| Materiál miešacej misy | Tritan |
| Hmotnosť vrátane balenia | 3,2 kg |
| Neobsahuje | Bisfenol A (BPA) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 4242005215164 |
| Drtenie ľadu: | Áno |
| Minisekáčik: | Nie |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Pulzný spínač: | Áno |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Obsah nádoby: | 1,5 L |
| Nože z nerezu: | Áno |
| Šľahač: | Nie |
| Odmerka: | Nie |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Bezpečnostný spínač: | Áno |
| Odnímateľná jednotka s nožmi: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Ochrana proti striekajúcej vode: | Áno |
| Zavesiteľné: | Nie |
| Model: | Stolný mixér |
| Vyberateľná miska: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 1 m |
| Odnímateľné držadlo: | Nie |
| Hĺbka: | 195 mm |
| Hmotnosť: | 2,8 kg |
| Šírka: | 230 mm |
| Výška: | 410 mm |
| Napájací zdroj: | AC |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Príkon: | 1200 W |
| Základný materiál: | Plast |
| Materiál miešacej misy: | Tritan |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 3,2 kg |
| Neobsahuje: | Bisfenol A (BPA) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
