Maestro MR-567 mixér Ponorný mixér 1000 W Čierna, Nerezová oceľ
Kód: AGDMEOMIB0052Podrobný popis
Maestro MR-567 mixér Ponorný mixér 1000 W Čierna, Nerezová oceľ| Sekáčik | Áno |
| Počet rýchlostí | 2 |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Pulzný spínač | Áno |
| Odmerka | Áno |
| Šľahač | Áno |
| Šľahače | Áno |
| Nože z nerezu | Áno |
| Príslušenstvo pre pyré | Áno |
| Farba | Čierna, Nerezová oceľ |
| Odnímateľná jednotka s nožmi | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Počet čepelí noža | 2 |
| Model | Ponorný mixér |
| Ľahká demontáž | Áno |
| Napájací zdroj | AC |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Príkon | 1000 W |
| Materiál nožov | Nerezová oceľ |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 4897144674572 |
| Sekáčik: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Pulzný spínač: | Áno |
| Odmerka: | Áno |
| Šľahač: | Áno |
| Šľahače: | Áno |
| Nože z nerezu: | Áno |
| Príslušenstvo pre pyré: | Áno |
| Farba: | Čierna, Nerezová oceľ |
| Odnímateľná jednotka s nožmi: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Počet čepelí noža: | 2 |
| Model: | Ponorný mixér |
| Ľahká demontáž: | Áno |
| Napájací zdroj: | AC |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Príkon: | 1000 W |
| Materiál nožov: | Nerezová oceľ |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
