NutriBullet NB1206DGCC 0,9 L Stolný mixér 1200 W Čierna, Priehľadná
Kód: AGDNTBMIB0007Podrobný popis
NutriBullet NB1206DGCC 0,9 L Stolný mixér 1200 W Čierna, Priehľadná| Pulzný spínač | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Obsah nádoby | 0,9 L |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Vyberateľná miska | Áno |
| Farba | Priesvitné, Biela, Čierna |
| LED indikátory | Áno |
| Model | Stolný mixér |
| On/off vypínač | Áno |
| Hĺbka | 157 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 424 mm |
| Hmotnosť | 4,1 kg |
| Príkon | 1200 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Materiál nožov | Nerezová oceľ |
| Upozornenia | Do not immerse the drive unit in water or other liquids., The product is intended for household use only., Warning: The appliance contains sharp knives. Take care to avoid injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 8006447002166 |
| Pulzný spínač: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Obsah nádoby: | 0,9 L |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Vyberateľná miska: | Áno |
| Farba: | Priesvitné, Biela, Čierna |
| LED indikátory: | Áno |
| Model: | Stolný mixér |
| On/off vypínač: | Áno |
| Hĺbka: | 157 mm |
| Šírka: | 280 mm |
| Výška: | 424 mm |
| Hmotnosť: | 4,1 kg |
| Príkon: | 1200 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Materiál nožov: | Nerezová oceľ |
| Upozornenia: | Do not immerse the drive unit in water or other liquids., The product is intended for household use only., Warning: The appliance contains sharp knives. Take care to avoid injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
