Brother DCP-T730DW Inkjet A4 6000 x 1200 DPI 27 str. za minútu Wi-Fi
Kód: PERBROWAK0132Podrobný popis
Brother DCP-T730DW Inkjet A4 6000 x 1200 DPI 27 str. za minútu Wi-Fi| Priama tlač | Áno |
| USB vstup | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Frekvencia procesora | 576 MHz |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Kapacita pamäti | 128 MB |
| Tlačové farby | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Obojstranné funkcie | Vytlačiť |
| Odporúčaný počet cyklov | 50 - 1000 stránok za mesiac |
| Počet tlačových náplní | 4 |
| Maximálne mesačné zaťaženie | 2500 stránok za mesiac |
| Systém atramentovej nádrže | Áno |
| Šírka | 260 mm |
| Hĺbka | 456 mm |
| Výška | 463 mm |
| Hmotnosť | 7,9 kg |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Technológie mobilnej tlače | Apple AirPrint, Brother Mobile Connect, Mopria Print Service |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| Displej | LCD |
| Farba | Čierna |
| Vstavaný displej | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia | 9,28 kg |
| tlačová technológia | Inkjet |
| Bezokrajová tlač | Áno |
| Tlač | Farebná tlač |
| Maximálne rozlíšenie | 6000 x 1200 DPI |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter) | 27 str. za minútu |
| Duplexná tlač | Áno |
| Rýchlosť tlače (farebné, normálna kvalita, A4) | 23 str. za minútu |
| Faxovanie | Nie |
| Celková vstupná kapacita | 150 listy |
| Viacúčelový zásobník | Áno |
| Celkový počet vstupných zásobníkov | 1 |
| Kapacita automatického podávača | 20 listy |
| Automatický podávač dokumentov (ADF) | Áno |
| Celková výstupná kapacita | 50 listy |
| Kapacita viacúčelového zásobníka | 80 listy |
| Zmena veľkosti kópií | 25 - 400% |
| N-v-1 funkcie kopírovania | Áno |
| Maximálne rozlíšenie kópie | 1200 x 600 DPI |
| Funkcia N-in-1 copy (N =) | 2, 4 |
| Kopírovanie | Farebné kopírovanie |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9) | A5, A4, A6 |
| Druhy médií v zásobníku papiera | Obálky, Fotografický papier |
| Veľkosť fotopapiera | 4x6, 5x7 |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií | Executive (184 x 267mm), Legal, Letter, Index card |
| Veľkosti obálok | C5, Monarch, DL, Com-10 |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série | A4 |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera | 64 - 300 g/m² |
| Skenovanie | E-mail, Súbor, Farebné skenovanie, OCR, Obrázok |
| Rozlíšenie optického skenovania | 2400 x 1200 DPI |
| Typ skeneru | Plochý skener a skener ADF |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| EAN: | 4977766837712 |
| Priama tlač: | Áno |
| USB vstup: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Frekvencia procesora: | 576 MHz |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Kapacita pamäti: | 128 MB |
| Tlačové farby: | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Obojstranné funkcie: | Vytlačiť |
| Odporúčaný počet cyklov: | 50 - 1000 stránok za mesiac |
| Počet tlačových náplní: | 4 |
| Maximálne mesačné zaťaženie: | 2500 stránok za mesiac |
| Systém atramentovej nádrže: | Áno |
| Šírka: | 260 mm |
| Hĺbka: | 456 mm |
| Výška: | 463 mm |
| Hmotnosť: | 7,9 kg |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Technológie mobilnej tlače: | Apple AirPrint, Brother Mobile Connect, Mopria Print Service |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| Displej: | LCD |
| Farba: | Čierna |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 9,28 kg |
| tlačová technológia: | Inkjet |
| Bezokrajová tlač: | Áno |
| Tlač: | Farebná tlač |
| Maximálne rozlíšenie: | 6000 x 1200 DPI |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter): | 27 str. za minútu |
| Duplexná tlač: | Áno |
| Rýchlosť tlače (farebné, normálna kvalita, A4): | 23 str. za minútu |
| Faxovanie: | Nie |
| Celková vstupná kapacita: | 150 listy |
| Viacúčelový zásobník: | Áno |
| Celkový počet vstupných zásobníkov: | 1 |
| Kapacita automatického podávača: | 20 listy |
| Automatický podávač dokumentov (ADF): | Áno |
| Celková výstupná kapacita: | 50 listy |
| Kapacita viacúčelového zásobníka: | 80 listy |
| Zmena veľkosti kópií: | 25 - 400% |
| N-v-1 funkcie kopírovania: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie kópie: | 1200 x 600 DPI |
| Funkcia N-in-1 copy (N =): | 2, 4 |
| Kopírovanie: | Farebné kopírovanie |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9): | A5, A4, A6 |
| Druhy médií v zásobníku papiera: | Obálky, Fotografický papier |
| Veľkosť fotopapiera: | 4x6, 5x7 |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií: | Executive (184 x 267mm), Legal, Letter, Index card |
| Veľkosti obálok: | C5, Monarch, DL, Com-10 |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série: | A4 |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera: | 64 - 300 g/m² |
| Skenovanie: | E-mail, Súbor, Farebné skenovanie, OCR, Obrázok |
| Rozlíšenie optického skenovania: | 2400 x 1200 DPI |
| Typ skeneru: | Plochý skener a skener ADF |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
