ZWILLING 1030457 mixér Ručný mixér 250 W Čierna
Kód: AGDZWLMIB0016Podrobný popis
ZWILLING 1030457 mixér Ručný mixér 250 W Čierna| Typ motora | BLDC |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Obsah nádoby | 0,6 L |
| Farba | Čierna |
| Model | Ručný mixér |
| Šírka | 52 mm |
| Hĺbka | 53 mm |
| Hmotnosť | 1,03 kg |
| Výška | 401 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 12 V |
| Príkon | 250 W |
| Základný materiál | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 4009839683121 |
| Typ motora: | BLDC |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Obsah nádoby: | 0,6 L |
| Farba: | Čierna |
| Model: | Ručný mixér |
| Šírka: | 52 mm |
| Hĺbka: | 53 mm |
| Hmotnosť: | 1,03 kg |
| Výška: | 401 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 12 V |
| Príkon: | 250 W |
| Základný materiál: | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
