Analógový zvukový mixér Behringer XENYX 502S
Kód: NGLBHIKMI0020Podrobný popis
Analógový zvukový mixér Behringer XENYX 502S| 6,35 mm (1/4 palca) výstup | 2 |
| 1/4" (6,35 mm) slúchadlové výstupy | 1 |
| Požadované USB | Áno |
| RCA vstup | 2 |
| 6,35 mm (1/4 palca) vstup | 5 |
| XLR vstup | Áno, 1x |
| Hĺbka | 177 mm |
| Šírka | 134 mm |
| Hmotnosť | 1,2 kg |
| Vlastné nastavenie ekvalizéra | Áno |
| Počet kanálov | 5 kanály/kanálov |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd |
| Spotreba elektrickej energie | 8 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mixing consoles |
|---|---|
| EAN: | 4033653072250 |
| 6,35 mm (1/4 palca) výstup: | 2 |
| 1/4" (6,35 mm) slúchadlové výstupy: | 1 |
| Požadované USB: | Áno |
| RCA vstup: | 2 |
| 6,35 mm (1/4 palca) vstup: | 5 |
| XLR vstup: | Áno, 1x |
| Hĺbka: | 177 mm |
| Šírka: | 134 mm |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Vlastné nastavenie ekvalizéra: | Áno |
| Počet kanálov: | 5 kanály/kanálov |
| Typ zdroja: | Jednosmerný prúd |
| Spotreba elektrickej energie: | 8 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
