Fronius Wattpilot Go 11 J 2.0 - nabíjacia stanica pre elektromobily
Kód: LPEFRNLAM0004Podrobný popis
Fronius Wattpilot Go 11 J 2.0 - nabíjacia stanica pre elektromobily| Vstupné striedavé napätie | 230/400 V |
| Farba | Čierna, Šedá |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstavaný displej | Nie |
| Výstupný výkon | 11 kW |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP65 |
| IK kód | IK08 |
| Hmotnosť | 1,63 kg |
| Hĺbka | 109 mm |
| Šírka | 155 mm |
| Výška | 287 mm |
| WLAN | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -25 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 95% |
| Prevádzková nadmorská výška | 0 - 2000 m |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobile chargers |
|---|---|
| EAN: | 9007947554444 |
| Vstupné striedavé napätie: | 230/400 V |
| Farba: | Čierna, Šedá |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Výstupný výkon: | 11 kW |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP65 |
| IK kód: | IK08 |
| Hmotnosť: | 1,63 kg |
| Hĺbka: | 109 mm |
| Šírka: | 155 mm |
| Výška: | 287 mm |
| WLAN: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -25 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
| Prevádzková nadmorská výška: | 0 - 2000 m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
