Unihertz Tank 2 15500mAh 22GB/256GB Laser projector

Kód: 131214/ERN
Novinka
Neohodnotené
Značka: Unihertz
€535,40 €446,20 bez DPH
Skladom :)
Variant

-Android 13 v kompletnej češtine/slovenčine
- Laserový projektor
- Až 22 GB RAM + 512 GB ROM
- Nočné videnie 64 MPx
- 15 500 mAh batéria

Detailné informácie

Podrobný popis

Unihertz Nádrž 2 8849

stavia na jedinečnom smartfóne Unihertz Nádrž. dvojka v názve naznačuje, že ide o pokračovanie, ktoré prináša niekoľko zmien a vylepšení. Odolný telefón Unihertz Tank 2 je stále vybavený vynikajúcou kapacitou batérie 15 500 mAh. Batéria bola zmenšená, aby sa do šasi telefónu zmestila ďalšia baterka, alebo laserový projektor! Základom je stále procesor Helio G99, ktorý má vynikajúci výkon a dokáže tiež inteligentne riadiť spotrebu energie smartfónu. Unihertz Nádrž 2 využíva až 22 GB RAM a základné interné úložisko 512 GB ROM. Unihertz Nádrž 2 tak bez obáv zvládne akúkoľvek náročnú aplikáciu. Unihertz Nádrž 2 spĺňa certifikáciu IP68.

Prémiový výkon ako základ

Unihertz Tank 2 patrí z hľadiska výkonu do skupiny prémiových telefónov. Srdce je procesor Helio G99, čo je procesor zložený z 8 jadier s frekvenciou 2,2 GHz. Okrem toho procesor dokáže inteligentne riadiť spotrebu energie, takže v bežnom režime nemá vysoké nároky na napájanie a batéria(15 500 mAh!) vydrží na jedno nabitie veľmi dlho.

Výkonný procesor dopĺňa 12 GB fyzickej pamäte RAM + 10 GB virtuálnej pamäte RAM. Je teda možné mať 22 GB RAM. To sú hodnoty, za ktoré by sa hanbil aj výkonný počítač.

Samozrejme, k dispozícii je aj solídny 3D akcelerátor. Pre Unihertz Tank 2 nie je problémom žiadna náročná 3D aplikácia.

Batérie

Batéria Unihertz Tank 2 má kapacitu úctyhodných 15 500 mAh. V oblasti odolných telefónov a dnešných štandardov je to vysoko nad priemerom. V kombinácii s procesorom, ktorý inteligentne rozdeľuje potrebný výkon, a operačným systémom Android 13 sa nemusíte obávať o výdrž batérie.

Pri takejto veľkej batérii je potrebné udržiavať dostatočnú rýchlosť nabíjania. Vďaka 66W nabíjačke možno aj túto extrémnu batériu nabiť za menej ako 2 hodiny.

displej

Unihertz Tank 2 používa displej IPS. Sýtosť a hĺbka farieb je vynikajúca. Pre plynulý obraz je obnovovacia frekvencia určite potešením 120 Hz.

Veľkosť uhlopriečky je 6,79 palca (17 cm) s rozlíšením 2460 x 1080 px. Jemnosť displeja je 401 PPI.

Displej nádrže Tank 2 je chránený dotykovou obrazovkou odolnosť voči poškriabaniu

Jedinečná baterka

Zadná strana telefónu je vybavená dvojicou bateriek. Prekonáva už tak rekordný výkon prvej verzie Unihertz Tank, kde svietivosť dosahuje 1200 lúmenov. Na trhu nie je žiadny iný smartfón, ktorý by dokázal v takej miere nahradiť alebo dokonca prekonať výkonnú ručnú baterku. Svietidlá možno kombinovať a používať ako výstražné svetlo, alarm.

Programovateľné tlačidlo

Na bočnej strane sa nachádza plne programovateľné tlačidlo, ktorému môžete priradiť funkciu alebo nechať spustiť vybranú aplikáciu. Tlačidlu môžete priradiť akciu pre krátke a dlhé stlačenie alebo dvojité stlačenie.

Laserový projektor

Unihertz Nádrž 2 je vybavená laserovým projektorom. To vám umožní sledovať videá na oveľa väčšej obrazovke. Ste mimo domova, ale hrá sa futbalový zápas? S tankom Tank 2 si ho užijete naplno.

Fotoaparát

Unihertz Tank 2 je dokonalým spoločníkom na zaznamenávanie udalostí. K dispozícii je špeciálny hlavný fotoaparát z Samsungu s detailným rozlíšením 108 MPx. Clona má tento snímač F/1.89. Výsledné fotografie sú veľmi detailné a plné realistických farieb.

Na zadnej strane je tiež širokouhlý objektív s rozlíšením 16 MPx.

Predný fotoaparát má solídnych 32 MPx. Poskytuje nadpriemernú kvalitu obrazu pri videohovoroch alebo selfie fotografiách.

Infrakamera

V neposlednom rade je tu ďalšia užitočná funkcia v podobe nočného videnia. Použitý snímač je od Sony s prémiovým rozlíšením 64 MPx.

Konektivita

Unihertz Nádrž 2 umožňuje rýchle a presné polohovanie. Čiastočne je to vďaka vyladenému softvéru, ale aj preto, že pracuje s viacerými typmi satelitov - GPS, GLONASS, GALILEO a BEIDOU.

K dispozícii sú aj štandardné funkcie ako WiFi (2,4 GHz a 5 GHz) a Bluetooth (V5.0). Unihertz Nádrž 2 je vybavená viacerými snímačmi, napríklad svetelným, gravitačným, približovacím, magnetickým, elektronickým kompasom, gyroskopom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: