Držiak na TV Maclean MC-503B
Kód: RTVMCNULP0005Podrobný popis
Držiak na TV Maclean MC-503B| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 200 x 200, 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, 200 x 100, 75 x 100, 100 x 200 |
| Maximálny uhol náklonu | 20° |
| Vzdialenosť k stene (max) | 47 cm |
| Farba | Čierna |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 106,7 cm (42") |
| Typ produktu | Madlo |
| Maximálna váha (kapacita) | 30 kg |
| Minimálna veľkosť obrazovky | 58,4 cm (23") |
| Základný materiál | Oceľ |
| Uhol rotácie | 180° |
| Upozornenia | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer., Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling., Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 5901549689051 |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 200 x 200, 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, 200 x 100, 75 x 100, 100 x 200 |
| Maximálny uhol náklonu: | 20° |
| Vzdialenosť k stene (max): | 47 cm |
| Farba: | Čierna |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 106,7 cm (42") |
| Typ produktu: | Madlo |
| Maximálna váha (kapacita): | 30 kg |
| Minimálna veľkosť obrazovky: | 58,4 cm (23") |
| Základný materiál: | Oceľ |
| Uhol rotácie: | 180° |
| Upozornenia: | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer., Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling., Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
