Elektrický výsuvný držiak pre Maclean, TUYA, 37''-80'', VESA 600x400, max. 60 kg, MC-866T
Kód: TVAMCNUCH0139Podrobný popis
Elektrický výsuvný držiak pre Maclean, TUYA, 37''-80'', VESA 600x400, max. 60 kg, MC-866T| Návod na použitie | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Motorizovaný | Áno |
| Základný materiál | Kov |
| Farba | Čierna |
| Typ balenia | Box |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 400 x 300, 200 x 100 mm, 100 x 100 mm, 400 x 400 mm, 400 x 200 mm, 600 x 400 mm, 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm |
| Minimálna veľkosť obrazovky | 94 cm (37") |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min) | 75 x 75 mm |
| Počet podporovaných displejov | 1 |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max) | 600 x 400 mm |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 2,03 m (80") |
| Spôsob montáže | Podlaha |
| Maximálna váha (kapacita) | 60 kg |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions., Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer., Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 5902211131601 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Motorizovaný: | Áno |
| Základný materiál: | Kov |
| Farba: | Čierna |
| Typ balenia: | Box |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 400 x 300, 200 x 100 mm, 100 x 100 mm, 400 x 400 mm, 400 x 200 mm, 600 x 400 mm, 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm |
| Minimálna veľkosť obrazovky: | 94 cm (37") |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min): | 75 x 75 mm |
| Počet podporovaných displejov: | 1 |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max): | 600 x 400 mm |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 2,03 m (80") |
| Spôsob montáže: | Podlaha |
| Maximálna váha (kapacita): | 60 kg |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions., Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer., Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
