Gembird MA-DA-03 Nastaviteľný stolový držiak s ramenom a stojanom
Kód: TVAGEMUCH0031Podrobný popis
Gembird MA-DA-03 Nastaviteľný stolový držiak s ramenom a stojanom| Návod na použitie | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Hmotnosť | 4,7 kg |
| Základný materiál | Plastové, Oceľ |
| Orientácia | Krajina |
| Farba | Čierna |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min) | 75 x 75 mm |
| Počet podporovaných displejov | 1 |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 81,3 cm (32") |
| Minimálna veľkosť obrazovky | 43,2 cm (17") |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Spôsob montáže | Stôl |
| Maximálna váha (kapacita) | 9 kg |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max) | 100 x 100 mm |
| Počet ramien | 2 |
| Priehradka na notebook | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 8716309126083 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Hmotnosť: | 4,7 kg |
| Základný materiál: | Plastové, Oceľ |
| Orientácia: | Krajina |
| Farba: | Čierna |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min): | 75 x 75 mm |
| Počet podporovaných displejov: | 1 |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 81,3 cm (32") |
| Minimálna veľkosť obrazovky: | 43,2 cm (17") |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Spôsob montáže: | Stôl |
| Maximálna váha (kapacita): | 9 kg |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max): | 100 x 100 mm |
| Počet ramien: | 2 |
| Priehradka na notebook: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
