Maclean MC-759 držiak na televízor 152,4 cm (60")
Kód: TVAMCNUCH0028Podrobný popis
Maclean MC-759 držiak na televízor 152,4 cm (60")| Počet podporovaných displejov | 1 |
| Spôsob montáže | Múr |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max) | 400 x 400 mm |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min) | 75 x 75 mm |
| Minimálna veľkosť obrazovky | 33 cm (13") |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 152,4 cm (60") |
| Maximálna váha (kapacita) | 30 kg |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 75 x 75 mm, 400 x 400 |
| Vhodné pre monitor počítača | Áno |
| Nastaviteľná hĺbka | Áno |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Upozornenia | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling., Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer., Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 5902211107149 |
| Počet podporovaných displejov: | 1 |
| Spôsob montáže: | Múr |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max): | 400 x 400 mm |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min): | 75 x 75 mm |
| Minimálna veľkosť obrazovky: | 33 cm (13") |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 152,4 cm (60") |
| Maximálna váha (kapacita): | 30 kg |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 75 x 75 mm, 400 x 400 |
| Vhodné pre monitor počítača: | Áno |
| Nastaviteľná hĺbka: | Áno |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Upozornenia: | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling., Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer., Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
