Manhattan 461412 držiak / stojan na monitory 177,8 cm (70") Podlaha Čierna
Kód: TVAMNHUCH0016Podrobný popis
Manhattan 461412 držiak / stojan na monitory 177,8 cm (70") Podlaha Čierna| Šírka | 620 mm |
| Hĺbka | 1030 mm |
| Výška | 1880 mm |
| Hmotnosť | 5,22 kg |
| Základný materiál | Oceľ, Plast |
| Farba | Čierna |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| HS kód | 85299097 |
| Minimálna veľkosť obrazovky | 94 cm (37") |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min) | 200 x 200 mm |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 200 x 200 mm, 600 x 400 |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max) | 600 x 400 mm |
| Maximálna váha (kapacita) | 35 kg |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 177,8 cm (70") |
| Spôsob montáže | Podlaha |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Uhol náklonu | -8 - 0° |
| Rozsah nastavenia výšky | 1240 - 1880 mm |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Typ nastaviteľnosti výšky | Manuálne |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 766623461412 |
| Šírka: | 620 mm |
| Hĺbka: | 1030 mm |
| Výška: | 1880 mm |
| Hmotnosť: | 5,22 kg |
| Základný materiál: | Oceľ, Plast |
| Farba: | Čierna |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| HS kód: | 85299097 |
| Minimálna veľkosť obrazovky: | 94 cm (37") |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min): | 200 x 200 mm |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 200 x 200 mm, 600 x 400 |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max): | 600 x 400 mm |
| Maximálna váha (kapacita): | 35 kg |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 177,8 cm (70") |
| Spôsob montáže: | Podlaha |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Uhol náklonu: | -8 - 0° |
| Rozsah nastavenia výšky: | 1240 - 1880 mm |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Typ nastaviteľnosti výšky: | Manuálne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
