ONKRON N1L-B držiak na televízor 2,03 m (80") Čierna
Kód: TVAONRUCH0022Podrobný popis
ONKRON N1L-B držiak na televízor 2,03 m (80") Čierna| Montážna sada | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Minimálna vzdialenosť od stropu | 71,7 cm |
| Základný materiál | SPCC |
| Farba | Čierna |
| Záručná lehota | 5 rok / roky |
| Šírka balenia | 710 mm |
| Hĺbka balenia | 235 mm |
| Výška balenia | 75 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 5,6 kg |
| Typ balenia | Box |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min) | 100 x 100 mm |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 400 x 300, 200 x 100, 600 x 200, 100 x 200 mm, 300 x 200, 400 x 400, 500 x 400, 500 x 200, 300 x 100, 300 x 400 mm, 600 x 400, 200 x 400 mm, 400 x 200, 100 x 100, 300 x 300, 200 x 300, 200 x 200 mm |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 2,03 m (80") |
| Počet podporovaných displejov | 1 |
| Maximálna váha (kapacita) | 68,2 kg |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max) | 600 x 400 mm |
| Minimálna veľkosť obrazovky | 81,3 cm (32") |
| Spôsob montáže | Strop |
| Maximálna nosnosť (na displej) | 68,2 kg |
| Nastavenie výšky | Áno, 86,7 cm |
| Rozsah otáčania | -30 - 30° |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Model | Plný pohyb |
| Uhol náklonu | -5 - 15° |
| Vylepšená správa káblov | Áno |
| Výkyvný / otočný | Áno |
| Uhol naklonenia | 20° |
| Uhol natočenia | 60° |
| Maximálna vzdialenosť od stropu | 158,4 cm |
| Jednoduché nastavenie | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 4262392441366 |
| Montážna sada: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Minimálna vzdialenosť od stropu: | 71,7 cm |
| Základný materiál: | SPCC |
| Farba: | Čierna |
| Záručná lehota: | 5 rok / roky |
| Šírka balenia: | 710 mm |
| Hĺbka balenia: | 235 mm |
| Výška balenia: | 75 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 5,6 kg |
| Typ balenia: | Box |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min): | 100 x 100 mm |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 400 x 300, 200 x 100, 600 x 200, 100 x 200 mm, 300 x 200, 400 x 400, 500 x 400, 500 x 200, 300 x 100, 300 x 400 mm, 600 x 400, 200 x 400 mm, 400 x 200, 100 x 100, 300 x 300, 200 x 300, 200 x 200 mm |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 2,03 m (80") |
| Počet podporovaných displejov: | 1 |
| Maximálna váha (kapacita): | 68,2 kg |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max): | 600 x 400 mm |
| Minimálna veľkosť obrazovky: | 81,3 cm (32") |
| Spôsob montáže: | Strop |
| Maximálna nosnosť (na displej): | 68,2 kg |
| Nastavenie výšky: | Áno, 86,7 cm |
| Rozsah otáčania: | -30 - 30° |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Model: | Plný pohyb |
| Uhol náklonu: | -5 - 15° |
| Vylepšená správa káblov: | Áno |
| Výkyvný / otočný: | Áno |
| Uhol naklonenia: | 20° |
| Uhol natočenia: | 60° |
| Maximálna vzdialenosť od stropu: | 158,4 cm |
| Jednoduché nastavenie: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
