ONKRON TS1552E Mobilný stojan 43"-75" Čierny
Kód: TVAONRUCH0016Podrobný popis
ONKRON TS1552E Mobilný stojan 43"-75" Čierny| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Vrátane imbusového kľúča | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Počet imbusových kľúčov v balení | 1 |
| Základný materiál | SPCC |
| Farba | Čierna |
| Orientácia | Krajina/portrét |
| Šírka balenia | 970 mm |
| Hĺbka balenia | 570 mm |
| Výška balenia | 240 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 25,4 kg |
| Počet podporovaných displejov | 1 |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 190,5 cm (75") |
| Spôsob montáže | Podlaha |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 300 x 300, 200 x 300, 400 x 300, 600 x 200, 300 x 400 mm, 600 x 400, 100 x 100, 400 x 400, 500 x 400, 500 x 200, 200 x 200 mm, 200 x 400 mm, 400 x 200, 600 x 300, 300 x 100 |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min) | 100 x 100 mm |
| Maximálna váha (kapacita) | 70 kg |
| Minimálna veľkosť obrazovky | 109,2 cm (43") |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max) | 600 x 400 mm |
| Maximálna nosnosť (na displej) | 65 kg |
| Počet koliečok | 4 koleso/kolesá |
| Kolesá so zablokovaním | Áno |
| Rotačný | Áno |
| Typ nastaviteľnosti výšky | Elektrický |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Rozsah nastavenia výšky | 950 - 1600 mm |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Uhol rotácie | 90° |
| Uhol náklonu | -10 - 5° |
| Kolesá | Áno |
| Vstavaná polica | Áno |
| Rýchlosť zdvíhania | 21 mm/s |
| Upozornenia | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling., Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions., Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 4262392441427 |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Vrátane imbusového kľúča: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Počet imbusových kľúčov v balení: | 1 |
| Základný materiál: | SPCC |
| Farba: | Čierna |
| Orientácia: | Krajina/portrét |
| Šírka balenia: | 970 mm |
| Hĺbka balenia: | 570 mm |
| Výška balenia: | 240 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 25,4 kg |
| Počet podporovaných displejov: | 1 |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 190,5 cm (75") |
| Spôsob montáže: | Podlaha |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 300 x 300, 200 x 300, 400 x 300, 600 x 200, 300 x 400 mm, 600 x 400, 100 x 100, 400 x 400, 500 x 400, 500 x 200, 200 x 200 mm, 200 x 400 mm, 400 x 200, 600 x 300, 300 x 100 |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min): | 100 x 100 mm |
| Maximálna váha (kapacita): | 70 kg |
| Minimálna veľkosť obrazovky: | 109,2 cm (43") |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max): | 600 x 400 mm |
| Maximálna nosnosť (na displej): | 65 kg |
| Počet koliečok: | 4 koleso/kolesá |
| Kolesá so zablokovaním: | Áno |
| Rotačný: | Áno |
| Typ nastaviteľnosti výšky: | Elektrický |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Rozsah nastavenia výšky: | 950 - 1600 mm |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Uhol rotácie: | 90° |
| Uhol náklonu: | -10 - 5° |
| Kolesá: | Áno |
| Vstavaná polica: | Áno |
| Rýchlosť zdvíhania: | 21 mm/s |
| Upozornenia: | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling., Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions., Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
