ONKRON TS2811E 3,05 m (120") Čierna
Kód: TVAONRUCH0017Podrobný popis
ONKRON TS2811E 3,05 m (120") Čierna| Návod na použitie | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Počet imbusových kľúčov v balení | 1 |
| Vrátane imbusového kľúča | Áno |
| Farba | Čierna |
| Základný materiál | SPCC |
| Výška balenia | 265 mm |
| Hĺbka balenia | 620 mm |
| Šírka balenia | 1140 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 49 kg |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 300 x 400 mm, 800 x 200, 700 x 400, 400 x 400, 900 x 600, 500 x 400, 500 x 200, 100 x 100, 300 x 300, 200 x 300, 700 x 500, 200 x 400 mm, 900 x 400, 200 x 200 mm, 300 x 200, 600 x 400, 800 x 400 mm, 400 x 200, 400 x 300, 600 x 200, 900 x 800, 300 x 100, 600 x 300, 800 x 500 |
| Maximálna nosnosť (na displej) | 120 kg |
| Počet podporovaných displejov | 1 |
| Maximálna váha (kapacita) | 125 kg |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min) | 100 x 100 mm |
| Minimálna veľkosť obrazovky | 127 cm (50") |
| Spôsob montáže | Podlaha |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max) | 900 x 800 mm |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 3,05 m (120") |
| Rozsah nastavenia výšky | 910 - 1560 mm |
| Typ nastaviteľnosti výšky | Elektrický |
| Rýchlosť zdvíhania | 24 mm/s |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Počet koliečok | 4 koleso/kolesá |
| Kolesá | Áno |
| Vstavaná polica | Áno |
| Kolesá so zablokovaním | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 4603728440552 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Počet imbusových kľúčov v balení: | 1 |
| Vrátane imbusového kľúča: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Základný materiál: | SPCC |
| Výška balenia: | 265 mm |
| Hĺbka balenia: | 620 mm |
| Šírka balenia: | 1140 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 49 kg |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 300 x 400 mm, 800 x 200, 700 x 400, 400 x 400, 900 x 600, 500 x 400, 500 x 200, 100 x 100, 300 x 300, 200 x 300, 700 x 500, 200 x 400 mm, 900 x 400, 200 x 200 mm, 300 x 200, 600 x 400, 800 x 400 mm, 400 x 200, 400 x 300, 600 x 200, 900 x 800, 300 x 100, 600 x 300, 800 x 500 |
| Maximálna nosnosť (na displej): | 120 kg |
| Počet podporovaných displejov: | 1 |
| Maximálna váha (kapacita): | 125 kg |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min): | 100 x 100 mm |
| Minimálna veľkosť obrazovky: | 127 cm (50") |
| Spôsob montáže: | Podlaha |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max): | 900 x 800 mm |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 3,05 m (120") |
| Rozsah nastavenia výšky: | 910 - 1560 mm |
| Typ nastaviteľnosti výšky: | Elektrický |
| Rýchlosť zdvíhania: | 24 mm/s |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Počet koliečok: | 4 koleso/kolesá |
| Kolesá: | Áno |
| Vstavaná polica: | Áno |
| Kolesá so zablokovaním: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
