Savio UTV-04 držiak na televízor 2,18 m (86") Čierna
Kód: TVASAVUCH0002Podrobný popis
Savio UTV-04 držiak na televízor 2,18 m (86") Čierna| Návod na použitie | Áno |
| Vrátane montážnych držiakov | Áno |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Hĺbka | 500 mm |
| Šírka | 660 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hmotnosť | 6,08 kg |
| Farba | Čierna |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Orientácia | Vodorovný |
| Bezpečnostné upozornenia | Safety conditions: Use the product in accordance with its intended use, as improper use may damage the product. The device should be cleaned only with a dry cloth. Independent repairs and modifications result in automatic void of warranty. The product should be assembled according the user manual, using appropriate tools. Before using the product, make sure that it is properly assembled. Do not exceed the maximum weight capacity of the product. If the screws loosen up over time, re-tighten any loose connections. The product is not a toy, keep out of reach of children. |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min) | 200 x 200 mm |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 400 x 200, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400, 400 x 300, 600 x 400, 300 x 200 |
| Vhodné pre monitor počítača | Áno |
| Minimálna veľkosť obrazovky | 94 cm (37") |
| Maximálna váha (kapacita) | 60 kg |
| Spôsob montáže | Múr |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max) | 600 x 400 mm |
| Maximálna nosnosť (na displej) | 60 kg |
| Počet podporovaných displejov | 1 |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 2,18 m (86") |
| VESA montáž | Áno |
| Jednoduché nastavenie | Áno |
| Uhol náklonu | 5 - 15° |
| Uhol natočenia | 60 - 60° |
| Vylepšená správa káblov | Nie |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Rotačný | Áno |
| Model | Aktívny držiak |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE) | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 5905106070191 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Vrátane montážnych držiakov: | Áno |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Hĺbka: | 500 mm |
| Šírka: | 660 mm |
| Výška: | 420 mm |
| Hmotnosť: | 6,08 kg |
| Farba: | Čierna |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Orientácia: | Vodorovný |
| Bezpečnostné upozornenia: | Safety conditions: Use the product in accordance with its intended use, as improper use may damage the product. The device should be cleaned only with a dry cloth. Independent repairs and modifications result in automatic void of warranty. The product should be assembled according the user manual, using appropriate tools. Before using the product, make sure that it is properly assembled. Do not exceed the maximum weight capacity of the product. If the screws loosen up over time, re-tighten any loose connections. The product is not a toy, keep out of reach of children. |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min): | 200 x 200 mm |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 400 x 200, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400, 400 x 300, 600 x 400, 300 x 200 |
| Vhodné pre monitor počítača: | Áno |
| Minimálna veľkosť obrazovky: | 94 cm (37") |
| Maximálna váha (kapacita): | 60 kg |
| Spôsob montáže: | Múr |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max): | 600 x 400 mm |
| Maximálna nosnosť (na displej): | 60 kg |
| Počet podporovaných displejov: | 1 |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 2,18 m (86") |
| VESA montáž: | Áno |
| Jednoduché nastavenie: | Áno |
| Uhol náklonu: | 5 - 15° |
| Uhol natočenia: | 60 - 60° |
| Vylepšená správa káblov: | Nie |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Rotačný: | Áno |
| Model: | Aktívny držiak |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE): | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
