Stolový stojan pre 3 LED LCD monitory s 2x USB 3.0 17-27" 3x7kg VESA 75x75 a 100x100 Maclean MC-811
Kód: TVAMCNUCH0054Podrobný popis
Stolový stojan pre 3 LED LCD monitory s 2x USB 3.0 17-27" 3x7kg VESA 75x75 a 100x100 Maclean MC-811| Základný materiál | Oceľ |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100, 75 x 75 mm |
| Počet portov USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Farba | Čierna |
| Počet ramien | 3 |
| Maximálna hmotnosť na monitor | 7 kg |
| Maximálna váha (kapacita) | 21 kg |
| Minimálna veľkosť obrazovky | 43,2 cm (17") |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 68,6 cm (27") |
| Typ produktu | Madlo |
| Upozornenia | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer., Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling., Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 5902211111689 |
| Základný materiál: | Oceľ |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 100, 75 x 75 mm |
| Počet portov USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 2 |
| Farba: | Čierna |
| Počet ramien: | 3 |
| Maximálna hmotnosť na monitor: | 7 kg |
| Maximálna váha (kapacita): | 21 kg |
| Minimálna veľkosť obrazovky: | 43,2 cm (17") |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 68,6 cm (27") |
| Typ produktu: | Madlo |
| Upozornenia: | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer., Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling., Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
