Manhattan 462129 stojan na laptop Čierna 39,6 cm (15.6")
Kód: AEUMNHPPM0001Podrobný popis
Manhattan 462129 stojan na laptop Čierna 39,6 cm (15.6")| Dĺžka | 225 mm |
| Šírka | 225 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Hmotnosť | 591 g |
| Počet podporovaných zariadení | 1 |
| Minimálna kompatibilná veľkosť obrazovky notebooku | 25,4 cm (10") |
| Maximálna kompatibilná veľkosť obrazovky notebooku | 39,6 cm (15.6") |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Stojan na laptop |
| Protišmykový povrch | Áno |
| Materiál | Oceľ |
| Maximálna váha (kapacita) | 5 kg |
| Certifikácia | RoHS |
| Certifikáty zhody | RoHS, CE |
| Typ balenia | Box |
| Sklopný | Áno |
| Upozornenia | Make sure the product is stably placed to avoid tipping over., Avoid placing heavy objects on the stand to prevent damage., Regularly check the technical condition of the product to ensure safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| EAN: | 766623462129 |
| Dĺžka: | 225 mm |
| Šírka: | 225 mm |
| Hĺbka: | 35 mm |
| Hmotnosť: | 591 g |
| Počet podporovaných zariadení: | 1 |
| Minimálna kompatibilná veľkosť obrazovky notebooku: | 25,4 cm (10") |
| Maximálna kompatibilná veľkosť obrazovky notebooku: | 39,6 cm (15.6") |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Stojan na laptop |
| Protišmykový povrch: | Áno |
| Materiál: | Oceľ |
| Maximálna váha (kapacita): | 5 kg |
| Certifikácia: | RoHS |
| Certifikáty zhody: | RoHS, CE |
| Typ balenia: | Box |
| Sklopný: | Áno |
| Upozornenia: | Make sure the product is stably placed to avoid tipping over., Avoid placing heavy objects on the stand to prevent damage., Regularly check the technical condition of the product to ensure safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
