Mop Refill Vileda Ultramax XL/Ultramat Turbo XL
Kód: SPDVI1ADP0017Podrobný popis
Mop Refill Vileda Ultramax XL/Ultramat Turbo XL| Farba | Červená, Biela |
| Nezanecháva žiadne škrabance | Áno |
| Materiál | Mikrovlákno |
| Model | Vložka do mopu |
| Hĺbka | 140 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mops accessories |
|---|---|
| EAN: | 4023103212060 |
| Farba: | Červená, Biela |
| Nezanecháva žiadne škrabance: | Áno |
| Materiál: | Mikrovlákno |
| Model: | Vložka do mopu |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Šírka: | 420 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
