Gigabyte B550 Gaming X V2 Socket AM4 ATX AMD B550
Kód: PLYGIGAM40052Podrobný popis
Gigabyte B550 Gaming X V2 Socket AM4 ATX AMD B550| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 x64 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Čip základnej dosky | AMD B550 |
| Zvukový čip | Realtek ALC887 |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Hĺbka | 244 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Kompatibilné procesory | 3rd Generation AMD Ryzen™ 9, 3rd Generation AMD Ryzen 5, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen™ 7 |
| Pätica procesora | Socket AM4 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Podporované frekvencie pamäte | 2667, 2933, 3200, 2400, 2133 |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Podporované typy pamäte | DDR4-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 128 GB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet, 100 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Maximálna pamäť grafickej karty | 16 MB |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 3 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov | 2 |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia | 2.7 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Spínač vymazania CMOS | Áno |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| RAID level | 1, 0, 10 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, Serial ATA III |
| Počet PS/2 portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet DVI-D portov | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Konektor predného panela | Áno |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Konektor TPM | Áno |
| 12V konektor napájania | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM4 |
|---|---|
| EAN: | 4719331810702 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 x64 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Čip základnej dosky: | AMD B550 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC887 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Šírka: | 305 mm |
| Kompatibilné procesory: | 3rd Generation AMD Ryzen™ 9, 3rd Generation AMD Ryzen 5, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen™ 7 |
| Pätica procesora: | Socket AM4 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Podporované frekvencie pamäte: | 2667, 2933, 3200, 2400, 2133 |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Podporované typy pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 128 GB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet, 100 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi: | Nie |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Maximálna pamäť grafickej karty: | 16 MB |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 3 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 2 |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia: | 2.7 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Spínač vymazania CMOS: | Áno |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| RAID level: | 1, 0, 10 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, Serial ATA III |
| Počet PS/2 portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet DVI-D portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Konektor predného panela: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Konektor TPM: | Áno |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
