Makita ELM3320 Bežná kosačka čierna, tyrkysová AC
Kód: NELMAKKOS0003Podrobný popis
Makita ELM3320 Bežná kosačka čierna, tyrkysová AC| Rezná šírka | 33 cm |
| Vlastnosti rukoväte | Nastaviteľný |
| Farba | Tyrkysová, Čierna |
| Zberný kôš na trávu | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Nastaviteľná rukoväť | Áno |
| Počet nastaviteľných výšok | 3 |
| Maximálna výška rezu | 5,5 cm |
| Popis bloku | Podmienky predĺženej záruky pre súkromných používateľov a spoločnosti https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Maximálna plocha kosenia | 400 m² |
| Vstavaný displej | Nie |
| Minimálna výška rezu | 2 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 1110 mm |
| Hĺbka | 1230 mm |
| Príkon | 1200 W |
| Upozornenia | Do not use near open flame or sources of ignition., Avoid contact with moving parts, risk of serious injury., Hand over used equipment to a suitable collection point for recycling, do not dispose of in the regular rubbish bin. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mowers |
|---|---|
| EAN: | 088381859103 |
| Rezná šírka: | 33 cm |
| Vlastnosti rukoväte: | Nastaviteľný |
| Farba: | Tyrkysová, Čierna |
| Zberný kôš na trávu: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Nastaviteľná rukoväť: | Áno |
| Počet nastaviteľných výšok: | 3 |
| Maximálna výška rezu: | 5,5 cm |
| Popis bloku: | Podmienky predĺženej záruky pre súkromných používateľov a spoločnosti https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Maximálna plocha kosenia: | 400 m² |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Minimálna výška rezu: | 2 cm |
| Šírka: | 380 mm |
| Výška: | 1110 mm |
| Hĺbka: | 1230 mm |
| Príkon: | 1200 W |
| Upozornenia: | Do not use near open flame or sources of ignition., Avoid contact with moving parts, risk of serious injury., Hand over used equipment to a suitable collection point for recycling, do not dispose of in the regular rubbish bin. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
