Einhell RASARRO 36/42 (2x5,2Ah) Mechanická kosačka trávy Batérie Čierna, Červená
Kód: NAKEINKOS0018Podrobný popis
Einhell RASARRO 36/42 (2x5,2Ah) Mechanická kosačka trávy Batérie Čierna, Červená| Súčasťou je mulčovacia súprava | Áno |
| Počet batérií v cene | 2 kusov |
| Nabíjačka | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Farba | Červená, Čierna |
| Počet koliečok | 4 koleso/kolesá |
| Model | Mechanická kosačka trávy |
| Počet nastaviteľných výšok | 6 |
| Objem zberného koša | 50 L |
| Nastaviteľná rukoväť | Áno |
| Priemer zadných kolies | 22 cm |
| Rezná šírka | 42 cm |
| Maximálna plocha kosenia | 725 m² |
| Vlastnosti rukoväte | Skladateľné |
| Maximálna výška rezu | 7,5 cm |
| Typ motora | Striedavý |
| Funkcia mulčovania | Áno |
| Minimálna výška rezu | 2,5 cm |
| Indikátor trávy v nádrži | Áno |
| Funkcia kosenia až ku kraju | Áno |
| Rýchlosť otáčania | 3400 ot/min |
| Priemer predných kolies | 15 cm |
| Zberný kôš na trávu | Áno |
| Ergonomické ovládanie | Áno |
| Šírka balenia | 903 mm |
| Hĺbka balenia | 474 mm |
| Výška balenia | 419 mm |
| Hmotnosť | 17,2 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 21 kg |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Napätie batérie | 18 V |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Kapacita batérie | 5,2 Ah |
| Doba nabíjania | 1,25 h |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mowers |
|---|---|
| EAN: | 4006825669138 |
| Súčasťou je mulčovacia súprava: | Áno |
| Počet batérií v cene: | 2 kusov |
| Nabíjačka: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Farba: | Červená, Čierna |
| Počet koliečok: | 4 koleso/kolesá |
| Model: | Mechanická kosačka trávy |
| Počet nastaviteľných výšok: | 6 |
| Objem zberného koša: | 50 L |
| Nastaviteľná rukoväť: | Áno |
| Priemer zadných kolies: | 22 cm |
| Rezná šírka: | 42 cm |
| Maximálna plocha kosenia: | 725 m² |
| Vlastnosti rukoväte: | Skladateľné |
| Maximálna výška rezu: | 7,5 cm |
| Typ motora: | Striedavý |
| Funkcia mulčovania: | Áno |
| Minimálna výška rezu: | 2,5 cm |
| Indikátor trávy v nádrži: | Áno |
| Funkcia kosenia až ku kraju: | Áno |
| Rýchlosť otáčania: | 3400 ot/min |
| Priemer predných kolies: | 15 cm |
| Zberný kôš na trávu: | Áno |
| Ergonomické ovládanie: | Áno |
| Šírka balenia: | 903 mm |
| Hĺbka balenia: | 474 mm |
| Výška balenia: | 419 mm |
| Hmotnosť: | 17,2 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 21 kg |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Napätie batérie: | 18 V |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Kapacita batérie: | 5,2 Ah |
| Doba nabíjania: | 1,25 h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
