Einhell RASARRO Mechanická kosačka trávy Batérie Čierna, Červená
Kód: NAKEINKOS0017Podrobný popis
Einhell RASARRO Mechanická kosačka trávy Batérie Čierna, Červená| Počet batérií v cene | 2 kusov |
| Nabíjačka | Áno |
| Balenie batérií | Áno |
| Maximálna plocha kosenia | 450 m² |
| Počet nastaviteľných výšok | 6 |
| Farba | Čierna, Červená |
| Typ motora | Striedavý |
| Rezná šírka | 38 cm |
| Rýchlosť otáčania | 3400 ot/min |
| Nastavenie rezacej vôle | Áno |
| Model | Mechanická kosačka trávy |
| Priemer zadných kolies | 22 cm |
| Minimálna výška rezu | 2,5 cm |
| Funkcia kosenia až ku kraju | Áno |
| Funkcia mulčovania | Áno |
| Maximálna výška rezu | 7,5 cm |
| Vlastnosti rukoväte | Skladateľné |
| Objem zberného koša | 45 L |
| Zberný kôš na trávu | Áno |
| Typ nastavenia strihu | Krokový |
| Priemer predných kolies | 15 cm |
| Ergonomické ovládanie | Áno |
| Výška | 435 mm |
| Hĺbka balenia | 435 mm |
| Šírka balenia | 450 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 19,7 kg |
| Hmotnosť | 15,5 kg |
| Hĺbka | 860 mm |
| Výška balenia | 860 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Kapacita batérie | 4 Ah |
| Indikácia nízkeho nabitia batérie | Áno |
| Napätie batérie | 18 V |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mowers |
|---|---|
| EAN: | 4006825635867 |
| Počet batérií v cene: | 2 kusov |
| Nabíjačka: | Áno |
| Balenie batérií: | Áno |
| Maximálna plocha kosenia: | 450 m² |
| Počet nastaviteľných výšok: | 6 |
| Farba: | Čierna, Červená |
| Typ motora: | Striedavý |
| Rezná šírka: | 38 cm |
| Rýchlosť otáčania: | 3400 ot/min |
| Nastavenie rezacej vôle: | Áno |
| Model: | Mechanická kosačka trávy |
| Priemer zadných kolies: | 22 cm |
| Minimálna výška rezu: | 2,5 cm |
| Funkcia kosenia až ku kraju: | Áno |
| Funkcia mulčovania: | Áno |
| Maximálna výška rezu: | 7,5 cm |
| Vlastnosti rukoväte: | Skladateľné |
| Objem zberného koša: | 45 L |
| Zberný kôš na trávu: | Áno |
| Typ nastavenia strihu: | Krokový |
| Priemer predných kolies: | 15 cm |
| Ergonomické ovládanie: | Áno |
| Výška: | 435 mm |
| Hĺbka balenia: | 435 mm |
| Šírka balenia: | 450 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 19,7 kg |
| Hmotnosť: | 15,5 kg |
| Hĺbka: | 860 mm |
| Výška balenia: | 860 mm |
| Šírka: | 450 mm |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Kapacita batérie: | 4 Ah |
| Indikácia nízkeho nabitia batérie: | Áno |
| Napätie batérie: | 18 V |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
