Dreame A2 Robotická kosačka na trávu Batérie Čierna, Šedá
Kód: NAKRMARKO0007Podrobný popis
Dreame A2 Robotická kosačka na trávu Batérie Čierna, Šedá| Vrátane batérií | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Obsahuje napájací adaptér | Áno |
| Náhradné čepele | Áno |
| Ohraničujúci drôt | Nie |
| Nastavenie rezacej vôle | Áno |
| Farba | Čierna, Šedá |
| Funkcia kosenia až ku kraju | Áno |
| Odporúčaná plocha trávnika | 3000 m² |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IPX6 |
| Typ displeja | LCD |
| Odolný proti poveternostným vplyvom | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Zberný kôš na trávu | Nie |
| Rezací systém | Rotačné čepele |
| Funkcia alarmu | Áno |
| Model | Robotická kosačka na trávu |
| Vhodné pre sklon až | 50% |
| Senzor dažďa | Áno |
| Funkcia mulčovania | Áno |
| Možnosti časti Multi-Zone | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Hladina akustického tlaku | 46 dB |
| Vhodné pre svah až do | 26,5° |
| Bluetooth | Áno |
| Maximálna plocha kosenia | 3000 m² |
| Výška rezu | 30-70 mm |
| Typ pohonu | Zadný pohon |
| Rezná šírka | 22 cm |
| Ochranné funkcie | Vodeodolný |
| Počet koliečok | 2 koleso/kolesá |
| Maximálna výška rezu | 7 cm |
| Objem zberného koša | 0 L |
| Minimálna výška rezu | 3 cm |
| Úroveň hluku | 55 dB |
| Automatický návrat k základni | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Šírka | 444 mm |
| Hĺbka balenia | 545 mm |
| Rozmery základne (š x h x v) | 490 x 778 x 309 mm |
| Šírka balenia | 895 mm |
| Výška balenia | 407 mm |
| Výška | 273 mm |
| Hĺbka | 666 mm |
| Hmotnosť | 16,3 kg |
| Hmotnosť základne | 3,3 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 28 kg |
| Kapacita batérie | 5 Ah |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria |
| Nabíjací prúd | 3 A |
| Doba nabíjania | 1,05 h |
| Hmotnosť batérie | 520 g |
| Vstupné striedavé napätie | 100~240 V |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 V |
| Akumulátor | Áno |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -10 - 35 °C |
| Veľkosť balenia | 0 cm³ |
| Hmotnosť papierového obalu | 0 g |
| Obalová hmotnosť expandovaného polystyrénu (EPS) | 0 g |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hmotnosť kovového obalu | 0 g |
| Objem hlavného (vonkajšieho) obalu | 198524,425 cm³ |
| Dopravné (vnútorné) obaly na hlavný (vonkajší) obal | 1 kusov |
| Hmotnosť plastového obalu | 0 g |
| Hmotnosť dreveného obalu | 0 g |
| Dĺžka prepravného balenia | 55,6 cm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 1 kusov |
| Šírka prepravného balenia | 90,6 cm |
| Hrubá hmotnosť prepravného (vnútorného) obalu | 28 kg |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Výška prepravného balenia | 41,8 cm |
| Automatické riadenie | Áno |
| Bezšnúrový | Áno |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Typ navigácie | LiDAR |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mowing work |
|---|---|
| EAN: | 6977973410119 |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Obsahuje napájací adaptér: | Áno |
| Náhradné čepele: | Áno |
| Ohraničujúci drôt: | Nie |
| Nastavenie rezacej vôle: | Áno |
| Farba: | Čierna, Šedá |
| Funkcia kosenia až ku kraju: | Áno |
| Odporúčaná plocha trávnika: | 3000 m² |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IPX6 |
| Typ displeja: | LCD |
| Odolný proti poveternostným vplyvom: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Zberný kôš na trávu: | Nie |
| Rezací systém: | Rotačné čepele |
| Funkcia alarmu: | Áno |
| Model: | Robotická kosačka na trávu |
| Vhodné pre sklon až: | 50% |
| Senzor dažďa: | Áno |
| Funkcia mulčovania: | Áno |
| Možnosti časti Multi-Zone: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Hladina akustického tlaku: | 46 dB |
| Vhodné pre svah až do: | 26,5° |
| Bluetooth: | Áno |
| Maximálna plocha kosenia: | 3000 m² |
| Výška rezu: | 30-70 mm |
| Typ pohonu: | Zadný pohon |
| Rezná šírka: | 22 cm |
| Ochranné funkcie: | Vodeodolný |
| Počet koliečok: | 2 koleso/kolesá |
| Maximálna výška rezu: | 7 cm |
| Objem zberného koša: | 0 L |
| Minimálna výška rezu: | 3 cm |
| Úroveň hluku: | 55 dB |
| Automatický návrat k základni: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Šírka: | 444 mm |
| Hĺbka balenia: | 545 mm |
| Rozmery základne (š x h x v): | 490 x 778 x 309 mm |
| Šírka balenia: | 895 mm |
| Výška balenia: | 407 mm |
| Výška: | 273 mm |
| Hĺbka: | 666 mm |
| Hmotnosť: | 16,3 kg |
| Hmotnosť základne: | 3,3 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 28 kg |
| Kapacita batérie: | 5 Ah |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria |
| Nabíjací prúd: | 3 A |
| Doba nabíjania: | 1,05 h |
| Hmotnosť batérie: | 520 g |
| Vstupné striedavé napätie: | 100~240 V |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Napätie batérie: | 18 V |
| Akumulátor: | Áno |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -10 - 35 °C |
| Veľkosť balenia: | 0 cm³ |
| Hmotnosť papierového obalu: | 0 g |
| Obalová hmotnosť expandovaného polystyrénu (EPS): | 0 g |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 50 °C |
| Hmotnosť kovového obalu: | 0 g |
| Objem hlavného (vonkajšieho) obalu: | 198524,425 cm³ |
| Dopravné (vnútorné) obaly na hlavný (vonkajší) obal: | 1 kusov |
| Hmotnosť plastového obalu: | 0 g |
| Hmotnosť dreveného obalu: | 0 g |
| Dĺžka prepravného balenia: | 55,6 cm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 1 kusov |
| Šírka prepravného balenia: | 90,6 cm |
| Hrubá hmotnosť prepravného (vnútorného) obalu: | 28 kg |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Výška prepravného balenia: | 41,8 cm |
| Automatické riadenie: | Áno |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Typ navigácie: | LiDAR |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
