Einhell Flexo Cam Plus 600 Robotická kosačka na trávu Batérie Čierna, Červená, Strieborná
Kód: NAKEINRKO0011Podrobný popis
Einhell Flexo Cam Plus 600 Robotická kosačka na trávu Batérie Čierna, Červená, Strieborná| Nabíjačka | Áno |
| Základňa | Áno |
| Počet batérií v cene | 1 kusov |
| Návod na použitie | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Maximálna plocha kosenia | 600 m² |
| Nárazový snímač | Áno |
| Senzor dažďa | Áno |
| Farba | Strieborná, Červená, Čierna |
| ECO mód | Áno |
| Automatický návrat k základni | Áno |
| Minimálna výška rezu | 2 cm |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Model | Robotická kosačka na trávu |
| Snímač zdvihu | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Jednoduché uskladnenie | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IPX4 |
| Rezací systém | Rotačné čepele |
| Wi-Fi | Áno |
| Hladina akustického výkonu | 57 dB |
| Rezná šírka | 18 cm |
| Typ motora | Striedavý |
| Maximálna výška rezu | 6 cm |
| Vhodné pre sklon až | 25% |
| Možnosti časti Multi-Zone | Áno |
| Hmotnosť | 9,65 kg |
| Kapacita batérie | 4 Ah |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 V |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mowing work |
|---|---|
| EAN: | 4006825678413 |
| Nabíjačka: | Áno |
| Základňa: | Áno |
| Počet batérií v cene: | 1 kusov |
| Návod na použitie: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Maximálna plocha kosenia: | 600 m² |
| Nárazový snímač: | Áno |
| Senzor dažďa: | Áno |
| Farba: | Strieborná, Červená, Čierna |
| ECO mód: | Áno |
| Automatický návrat k základni: | Áno |
| Minimálna výška rezu: | 2 cm |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Model: | Robotická kosačka na trávu |
| Snímač zdvihu: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Jednoduché uskladnenie: | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IPX4 |
| Rezací systém: | Rotačné čepele |
| Wi-Fi: | Áno |
| Hladina akustického výkonu: | 57 dB |
| Rezná šírka: | 18 cm |
| Typ motora: | Striedavý |
| Maximálna výška rezu: | 6 cm |
| Vhodné pre sklon až: | 25% |
| Možnosti časti Multi-Zone: | Áno |
| Hmotnosť: | 9,65 kg |
| Kapacita batérie: | 4 Ah |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Napätie batérie: | 18 V |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
